• Clementoni Nauka Pisania tablice 20 zadań

Symbol: 60590
Brak towaru
35.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 12.9
Paczkomaty InPost 12.9
Kurier 14.9
Kurier (Pobranie) 24.9
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Nauka Pisania  z serii Uczę się Bawiąc zaprojektowane zostało przez cenionego producenta zabawek dla dzieci firmę Clementoni. Zabawka przeznaczona od 4 roku życia. Ma za zadanie przygotowanie dziecka do nauki pisania, rozwijając: koordynację wzrokowo-manualną oraz precyzję. Różne stopnie trudności pozwalają dziecku wybrać samodzielnie poziom. Maluch ma możliwość doskonalić się i osiągnąć precyzję. Tablica jest zmywalna, dzięki czemu dziecko może wielokrotnie ćwiczyć. 

Charakterystyka: 

  • - Zestaw zawiera 26 kart z alfabetem.
  • - Proponuje ponad 20 zadań podzielonych na 3 stopnie trudności,tak aby stopniowo ćwiczyć odtwarzanie linii,liter a na końcu całych słów.
  • - Wszystkie 4 tablice są zmywalne, aby dziecko mogło powtarzać ćwiczenie wielokrotnie.


Zabawka edukacyjna uczy:

  • - odwzorowania linii: dziecko kopiuje,a następnie samo rysuje linie zaproponowane w zadaniach poprzedzających właściwą naukę pisania liter (2 zadania)
  • - odtwarzanie liter: dziecko odtwarza cały alfabet drukowanymi literami oraz kursywą,zarówno małymi jak i duzymi literami (16 zadań)
  • - pisanie słów: dziecko pisze słowa zarówno kursywą jak i drukowanymi literami(2 zadania)


Clementoni jest firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem. Została założona przez Mario Clementoniego w 1963r. i szybko stała się synonimem kreatywności, pasji oraz dbałości o jakość.Clementoni powstało, aby pomóc dzieciom uczyć się poprzez wspieranie ich rozwoju za pomocą języka, który znają najlepiej i co przychodzi do nich w sposób naturalny - za pomocą zabawy."Zabawa to poważna sprawa. Nigdy nie powinniśmy przestawać się bawić,szczególnie gdy stajemy się dorośli mawiał zalożyciel firmy Mario Clementoni.

Wiek od 4 do 6 lat
Wymiary produktu 37 x 28 x 5,5 cm (opakowanie)
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie