• Clementoni Mój PIerwszy Mikroskop + akcesoria

Symbol: 50071
Brak towaru
48.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 12.9
Paczkomaty InPost 12.9
Kurier 14.9
Kurier (Pobranie) 24.9
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Clementoni Mój Pierwszy Mikroskop + akcesoria to świetny zestaw dla małego naukowcy. Miłość do nauki i ciekawość świata warto wpajać dziecku od najmłodszych lat. Najlepszym sposobem na to są edukacyjne zabawki. Poznaj świat w mikroskali z tym prawdziwy przenośnym mikroskopem oraz akcesoriami dołączonymi do zestawu. Mikroskop pobudzi dziecięcą ciekawość oraz umiejętność logicznego myślenia. Frajda z nauki gwarantowana!

Charakterystyka: 

  • - Prawdziwy przenośny mikroskop wykonuje realistyczne powiększenia do 150 razy.
  • - Zestaw zawiera przygotowane wcześniej szkiełko do obserwacji włókien tekstylnych i różnych innych slajdów, których możesz użyć do obserwacji wszystkiego, co chcesz.
  • - Zestaw zawiera obszerną ilustrowaną instrukcję obsługi.

Clementoni jest firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem. Została założona przez Mario Clementoniego w 1963r. i szybko stała się synonimem kreatywności, pasji oraz dbałości o jakość. Clementoni powstało, aby pomóc dzieciom uczyć się poprzez wspieranie ich rozwoju za pomocą języka, który znają najlepiej i co przychodzi do nich w sposób naturalny - za pomocą zabawy."Zabawa to poważna sprawa. Nigdy nie powinniśmy przestawać się bawić,szczególnie gdy stajemy się dorośli mawiał założyciel firmy Mario Clementoni.

Mikroskop

Wiek od 8 lat
Wymiary produktu 5,00 x 37,00 x 28,10 (cm)
Płeć chłopiec/dziewczynka
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie